Kúpiť horské bicykle – e-shop

Sprievodca výberom
horských bicyklov


Horský bicykel  >  Známe značky horských bicyklov

Známe značky horských bicyklov

Tentoraz si predstavíme značky KELLYS a 4EVER.

Horské bicykle KELLYS

Typické pre horské bicykle KELLYS sú pevnejšie ráfiky a hrubšie plášte, ktoré oceníte najmä v teréne. Menej ich využijete na cestách, horské bicykle sú predsa len určené hlavne do náročnejšieho terénu.

KELLYS patrí medzi najpredávanejšie značky na slovenskom trhu. Okrem kolies (horské, trekingové, cestné) vyrába aj prilby, cyklistické doplnky a oblečenie.

Horské bicykle 4EVER

Značka 4EVER (čítajte forever - navždy) je značkou českého výrobcu s desaťročnou tradíciou. Ponúka viac druhov bicyklov a predovšetkým vlastnú montáž. A to je zásadný rozdiel voči ostatným značkám. 4EVER od počiatku existencie preferoval kvalitné dielenské spracovanie, pred dovozom lacných kolies, alebo komponentov.

Aj napriek dôrazu na vysokú kvalitu kúpite so značkou 4EVER aj lacnejšie bicykle, v rámci možností s kvalitnými komponentami, hliníkovými rámami a zárukou 3 roky na celý bicykel.

Horské bicykle 4EVER kúpite v kvalitných e-shopoch.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 14. 4. 2014


Odporúčame horské bicykle


Ďalšie novinky

Horské bicykle ako rehabilitačná pomôcka

Jazda na bicykli patrí medzi najzdravšie športové aktivity, pretože rozdeľuje váhu medzi ruky a sedacie partie jazdca, pričom nepreťažuje dolné končatiny. Bicykel je preto často odporúčaný rehabilitačný prostriedok, napríklad po operácii veľkých kĺbov.

28. 4. 2016

V čom sa odlišuje jazda na horskom bicykli?

Jazda na horskom bicykli má svoje špecifiká, ktoré vyplývajú z náročnejšieho terénu a prekážok. Rozhodne vyžaduje väčšiu kondíciu než jazda na bežnom bicykli.

22. 5. 2015

všetky novinky