Kúpiť horské bicykle – e-shop

Sprievodca výberom
horských bicyklov


Horský bicykel  >  Horské bicykle Kellys

Horské bicykle Kellys

Obľúbená značka Kellys ponúka horské bicykle hneď v ôsmich radách. Ktoré sú pre vás najvhodnejšie?

Aj na Slovensku kúpite kvalitné značkové bicykle Kellys. Kúpite ich u mnohých predajcov, v obchodoch na celom Slovensku od Bratislavy až po Sobrance.

Na výber máte v sezóne 2016 z 16 modelových rád (2016 - 16 rád, dočkáme sa budúci rok i sedemnástej?).

Najobľúbenejšie sú série Enduro, Hardtail vo viacerých veľkostiach, dámske a detské bicykle, crossové univerzále alebo Dirt rada pre mladých bikerov.

Kellys nielen do terénu

Modely Bicykle Road sú špeciálne stroje na špeciálny účel, ľahké, štíhle, zrodené pre rýchlosť. Tieto cestné bicykle sú určené na extrémne výkony, preto sme vyvinuli rámy z čiernych vlákien karbónového kompozitu iCAD.

Alternatíva áut do mesta

Bicykel sa v mestách stal zelenou alternatívou voči automobilovej doprave. Bicykle kategórie Trekking sú solídne dopravné prostriedky na každú príležitosť, bez ohľadu na počasie alebo svetelné podmienky. Spoľahlivo a pohodlne vás prevezú nielen mestskou džungľou, ale aj vidieckymi cestami.

Alebo nasadnite na bicykle kategórie City, ktoré sú určené výhradne na kratšiu jazdu v mestách. Konštrukcia a vybavenie mestských bicyklov je zamerané na pohodlný vzpriamený posed, a tým ponúkajú vysoký komfort. 

Na hory s novým modelom KELLYS VIPER 50 Black Blue

Moderný horský bicykel so špeciálnym rámom Alutec RRC má výborné jazdné vlastnosti na jazdu v každom teréne. Pre znalca techniky - uzamykateľná vidlica SR SUNTOUR XCT HLO so zdvihom 100 mm, brzdy PROMAX Solve Hydraulic Disc, 24 prevodov, páčkové radenie a komponenty Shimano a KLS.

Ako už názov napovedá, čierno-modrá farebná kombinácia je určená pre mužov, ktorí si bicykel pochvaľujú pre jazdu v náročnom teréne.

Zdieľajte článokOdporúčame horské bicykle

Ďalšie novinky

Dámsky horský bicykel

Komfort pri jazde, pekný dizajn aj priaznivá cena. Toto chcú ženy pri výbere horského bicykla. Aký bicykel vybrať?

Horské bicykle Kellys

Obľúbená značka Kellys ponúka horské bicykle hneď v ôsmich radách. Ktoré sú pre vás najvhodnejšie?

všetky novinky