Kúpiť horské bicykle – e-shop

Sprievodca výberom
horských bicyklov


Horský bicykel  >  Horské bicykle sú nestarnúcim tipom na vianočný darček

Horské bicykle sú nestarnúcim tipom na vianočný darček

Bicykle pre deti i dospelých, kolesá na cesty aj do prírody, sú tradičným vianočným darčekom. Medzi najpredávanejšie patria horské bicykle.

Cyklistika je u nás veľmi obľúbeným športom. Na bicykloch jazdia rekreačnej stovky tisíc rodín, na cestách a na cyklotrasách stretnete ešte v novembri tisícky nadšených cyklistov. A veľkú radosť nám robia v poslednej dobe aj naši reprezentanti Peter Sagan a bratia Velitsovci a ďalší.

Horské bicykle sú veľmi obľúbené aj ako darček

Úspechy slovenských cyklistov (Peter Sagan a další) inšpirujú aj rekreačných športovcov. A práve tým sú určené naše tipy na predávané horské bicykle.

Horský bicykel DHS Kreativ 2603

Tohtoročný model od značky DHS - Horský bicykel DHS Kreativ 2603 je skvelým darčekom pre každého muža, alebo dospievajúceho chlapca. Odpružená oceľová vidlica, 21 prevodov a 26" kolesá. Navyše skvelá cena v pomere k výkonu, kúpite ho za menej ako 140 €.

Kvalitnejší horský bicykel pre intenzívne jazdenie

Z inej cenovej kategórie je náš ďalší tip. Opäť značka DHS a opäť tohtoročný model - Horský bicykel DHS Devron Riddle H1.

Horský bicykel DHS Devron Riddle H1

Opäť kolesá veľkosti 26 palcov, ale k tomu odpružená vidlica, hydraulické kotúčové brzdy a 27 prevodov pre čo najľahšiu jazdu. Odľahčený hliníkový rám s prednou odpruženou vidlicou umožňuje bicyklu jazdu hlavne v teréne, ale aj v rovine a vďaka hliníkovej konštrukcii má cez svoju veľkosť stále nízku hmotnosť.

Cena začína niekde na 500 €, ale jedná sa už o veľmi kvalitný bicykel pre náročnejších cyklistov.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 21. 11. 2014


Odporúčame horské bicykle


Ďalšie novinky

Horské bicykle Kellys

Obľúbená značka Kellys ponúka horské bicykle hneď v ôsmich radoch. Aké sú najvhodnejšie práve pre vás?

25. 8. 2016

Horské bicykle z výpredaja môžu byť aj za polovičnú cenu

Stačí, aby malo horský bicykel drobnú chybu, pričom je 100% funkčný a už sa zlacňuje o desiatky percent. Niekedy aj takmer na polovicu pôvodnej ceny. A môže to byť napríklad značkové koleso z minulej sezóny. Koho by nelákal tak výhodný nákup? Je však dôveryhodný?

9. 6. 2016

všetky novinky