Kúpiť horské bicykle – e-shop

Sprievodca výberom
horských bicyklov


Horský bicykel  >  Horské bicykle sú nestarnúcim tipom na vianočný darček

Horské bicykle sú nestarnúcim tipom na vianočný darček

Bicykle pre deti i dospelých, kolesá na cesty aj do prírody, sú tradičným vianočným darčekom. Medzi najpredávanejšie patria horské bicykle.

Cyklistika je u nás veľmi obľúbeným športom. Na bicykloch jazdia rekreačnej stovky tisíc rodín, na cestách a na cyklotrasách stretnete ešte v novembri tisícky nadšených cyklistov. A veľkú radosť nám robia v poslednej dobe aj naši reprezentanti Peter Sagan a bratia Velitsovci a ďalší.

Horské bicykle sú veľmi obľúbené aj ako darček

Úspechy slovenských cyklistov (Peter Sagan a další) inšpirujú aj rekreačných športovcov. A práve tým sú určené naše tipy na predávané horské bicykle.

Horský bicykel DHS Kreativ 2603

Tohtoročný model od značky DHS - Horský bicykel DHS Kreativ 2603 je skvelým darčekom pre každého muža, alebo dospievajúceho chlapca. Odpružená oceľová vidlica, 21 prevodov a 26" kolesá. Navyše skvelá cena v pomere k výkonu, kúpite ho za menej ako 140 €.

Kvalitnejší horský bicykel pre intenzívne jazdenie

Z inej cenovej kategórie je náš ďalší tip. Opäť značka DHS a opäť tohtoročný model - Horský bicykel DHS Devron Riddle H1.

Horský bicykel DHS Devron Riddle H1

Opäť kolesá veľkosti 26 palcov, ale k tomu odpružená vidlica, hydraulické kotúčové brzdy a 27 prevodov pre čo najľahšiu jazdu. Odľahčený hliníkový rám s prednou odpruženou vidlicou umožňuje bicyklu jazdu hlavne v teréne, ale aj v rovine a vďaka hliníkovej konštrukcii má cez svoju veľkosť stále nízku hmotnosť.

Cena začína niekde na 500 €, ale jedná sa už o veľmi kvalitný bicykel pre náročnejších cyklistov.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 21. 11. 2014


Odporúčame horské bicykle


Ďalšie novinky

Horské bicykle z výpredaja môžu byť aj za polovičnú cenu

Stačí, aby malo horský bicykel drobnú chybu, pričom je 100% funkčný a už sa zlacňuje o desiatky percent. Niekedy aj takmer na polovicu pôvodnej ceny. A môže to byť napríklad značkové koleso z minulej sezóny. Koho by nelákal tak výhodný nákup? Je však dôveryhodný?

9. 6. 2016

Horské bicykle ako rehabilitačná pomôcka

Jazda na bicykli patrí medzi najzdravšie športové aktivity, pretože rozdeľuje váhu medzi ruky a sedacie partie jazdca, pričom nepreťažuje dolné končatiny. Bicykel je preto často odporúčaný rehabilitačný prostriedok, napríklad po operácii veľkých kĺbov.

28. 4. 2016

všetky novinky